Найважливішою складовою в просуванні сайту (SEO) є його рейтинг в пошукових системах (Google, Yandex, Yahoo, Meta і т.д.). На сьогоднішній день більшість нових клієнтів знаходять вас саме через пошукові сервери. Тому важливо добитися того, щоб користувачі пошукових систем знаходили ваш сайт в числі перших. Ще на етапі розробки сайту необхідно врахувати регламент роботи пошукових систем і домогтися максимальної прозорості та коректності подачі інформації на сайті з погляду пошукового робота. У статті розглядаються загальні принципи побудови рейтингу сайту для коректного індексування пошуковиком.
Щоб сайти були видимі для пошукових систем (інакше Ваш сайт згине невідомим солдатом в нетрях Інтернету), його потрібно проіндексувати в пошукових системах. Але витрачати гроші на це не зовсім обовязкоко - при наявності певної кількості мізків це можна зробити самому. Пропонується збірка всіх більш-менш відомих серед українських користувачів пошукових систем, і посилання, з яких можна зареєструвати в пошуковій системі свій сайт чи блог. Якщо при переході за посиланням пишеться що сторінка недійсна - значить для індексації необхідно реєструватися - але зате тоді Ви отримаєте можливість контролювати відвідуваність Ваших сайтів та встановлювати лічильники, брати участь у рейтингах та багато інших корисних можливостей.
Українські школярі визначили, яким повинен бути «ідеальний» підручник. Про це йдеться в результатах дослідження громадської думки щодо змісту підручників з історії України та всесвітньої історії, оприлюднених в Києві, повідомив кореспондент ІА «Світ освіт».
Зараз існують сотні філій-міражів та інших навчальних закладів, у яких відсутня акредитація, чий диплом фактично є недійсним. Тому, вибираючи ВНЗ, слід бути гранично уважним
Диплом про вищу освіту - заповітна мрія багатьох. Користуючись моментом, вузи відкривають по всій країні так звані "філії". Однак такі відділення далеко не завжди забезпечують належний рівень викладання і можуть видати неіснуючий диплом.
Як же відрізнити вуз-міраж від цього навчального закладу?
Роботодавці, зазвичай, бажають відразу мати відданого суперпрофесіонала, який був би готовий працювати за середню зарплату 12 годин на день без вихідних. Натомість молоді невіддані несуперпрофесіонали, насмілимось припустити, бажають здебільшого протилежного. Збалансувати цей очевидний конфлікт інтересів мала б насамперед держава, представники якої не втомлюються проголошувати, що молоді – її, держави, майбутнє.
Обираючи кар'єрний шлях, прислухайтеся тільки до себе.
У першу чергу зосередьтеся на тому, що цікаво саме Вам. Вибирайте професію не тому, що вам хтось порадив її, або друг збирається вибрати таку, або тому що батьки бачать Вас саме у цій сфері в майбутньому. Може, обраний шлях їм і до душі. Але чи сподобається він саме Вам?